Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılında İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’nde, uzman bir mühendis grubu tarafından kurulan İstanbulsoft, bugün yüzlerce mutlu müşterisiyle sektörde öncü bir firma olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

2004 yılı başından itibaren Mecidiyeköy’deki yeni yerinde, her gün kendini yenileyerek, müşteri memnuniyeti ve tatminini en üst seviyede tutmak için geliştirdiği müşteri odaklı yazılımlar ile hızlı ve etkin çözümler üretmeye devam etmiştir.

2005 yılından itibaren e-çözümler ve network-server kurulumu hizmetlerini de sunmaya başlayan İstanbulsoft , bugün yurtiçi ve yurtdışında bulunan bir çok kurumsal müşterisine kaliteli yazılım hizmetleri sunmaktadır.

2006 yılında Büyükdere Caddesi'ndeki yeni ofisinde vizyoner ekibiyle E-Devlet/Yerel Net projelerini başarıyla tamamlamış ve teslim etmiştir.

2007-2008 yıllarında üstlendiği dünya çapında yazılım projelerini de büyük bir kararlılık ve çalışma azmiyle bitirmiş ve teslim etmiştir.

Durmadık, çalıştık. Çok çalıştık…

2011 yılından itibaren Haliç kıyısında Sütlüce semtinde bulunan kendi yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbulsoft kadrosunun her üyesi tarafından benimsenen en öncelikli prensip, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak olup, bu prensip çerçevesinde en üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojiyi müşteri portföyümüze sunmaktayız.

Web tabanlı projelerimizde arayüz geliştirmek için PHP-.NET ile MySQL, Oracle, Ms-SQL veri tabanları ve işletim sistemi olarak bir Unix türevi olan Linux ve MS Windows işletim sistemleri kullanılmaktadır.

İstanbulsoft kurumsal müşterilerinin bilgi teknolojileri ortamlarına, en modern yazılım ve donanım teknolojilerini planlar, tasarlar, üretir-geliştirir, test eder, uygular, teslim eder, yeni talepleri karşılar, kurduğu yazılımlar için bakım ve destek sağlar. Network ve yazılım geliştirmeden başlayıp görüntü, döküman yönetimi ve iş akışı sistemlerine kadar uzanan bir aralıkta, hayranlık uyandıran bir işleyişle geniş bir yelpazede hizmet verir.

Size özel yazılımlar üretiyoruz…

Her türlü network ortamında çalışacak yazılım ve internet uygulamaları, bu yazılım ve internet uygulamalarıyla ilgili kurulum, eğitim ve destek hizmetleri sunuyoruz.

Siz işinizle ilgilenip, hedeflerinize odaklanırken, çözüm ortağınız olarak biz, teknolojik gereksinimlerinizi en efektif şekilde karşılamak üzere yanınızda bulunmaktayız.